A+ A A-

Cybex Priam 2019 bērnu ratiņi 2in1 (Chrome/Black rāmis, kulbiņa, sēžama daļa)

2in1 (rāmis, kulbiņa Lux, sēžama daļa Lux)
Cybex Priam
Cybex Priam
Cybex Priam
Cybex Priam
Cena
1299,00 €
Ražotājs: CYBEX
Apraksts

Cybex priam 2019 Bērnu ratiņi 2in1 (Chrome/Black rāmis, kulbiņa, sēžama daļa),

KOMPLEKTĀCIJA: Cybex Priam ratu komplekts (kulba, sēžamā daļa, Chrome/Black rāmis)

CYBEX PRIAM 2019 GADA KOLEKCIJA

Ratu ražošanā un attīstībā CYBEX galvenās prasības ir balstītas uz vienkāršu mērķi - Sniegt mūsdienīgiem vecākiem vislabāko.
Jaunais PRIAM ir kā mūsu vizītkarte. Tas guvis iedvesmu no Ray un Charles Eames dizaina. CYBEX ir izstrādājis bērnu ratus, kas ir gan ērti un praktiski, gan arī īsta dizaina pērle.
CYBEX dot iespēju vecākiem izpaust savu stilu kā ģimenei.
Tieši tāpēc CYBEX ir radījis jaunu PRIAM ar īpaši izsmalcināta stila pieskārienu, tīrās estētiskās līnijās, no augstas kvalitātes materiāliem. Dizains ir izsmalcināts, bet vienlaicīgi praktisks, atšķirīgs un ērts ikdienas lietošanā.
Tā ir jaunā 4-in-1 ceļošanas sistēma ko var individuāli pielāgot dažādām dzīves situācijām, izmantojot tikai vienu ratu rāmi. Pateicoties ērtajām ratu kulbām LITE vai LUX, to var izmantot jau no dzimšanas. Kopā ar godalgotajiem CYBEX bērnu autokrēsliem tas var kļūt par ērtu ceļošanas sistēmu. Vēlāk PRIAM pārvēršas par luksus pastaigu ratiem, kas izmantojami ar skatu braukšanas vai skatu pretēji braukšanas virzienā.

PRIAM Frame - 4-IN-1 Travel System

CYBEX PRIAM ir ieviesis jaunu 4-vienā ceļošanas sistēmu, tā padara ratus ērtus ceļošanai un ikdienas lietošanai. Viens ratu rāmis sniedz vairākus pielietošanas veidus: ratu izmantošana no dzimšanas ar jauno LUX vai LITE kulbu. Izmantojot komplektā iekļauto adapteri uz ratu rāmja var uzlikt kādu no atzinību guvušajiem CYBEX zīdaiņu autokrēsliem, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un stilu ikdienas pilsētas lietošanai. Vēlāk PRIAM pārvēršas par luksus pastaigu ratiem, kas izmantojami ar skatu braukšanas vai skatu pretēji braukšanas virzienā. LUX SEAT tekstilu ir iespējams nopirkt atsevišķi un tas pieejams vairākās krāsās. Konkrētas daļas nav iekļautaks komplektā, lūdzu, pārbaudiet komplektāciju!

Ratu salocīšana

PRIAM ratus ir viegli salocīt ar vienu roku. Ratu sēžamo daļu var kompakti salocīt kopā ar ratu rāmi. Salocītus tos var brīvi novietot stāvus pozīcijā, ko var ērti izmantot- restorānā, sabiedriskajā transportā vai mājās.

PRIAM LUX sēžamo daļu var noregulēt guļus pozīcijā izmantojot vienu roku, viegli pārveidojot ratus ērtā un mājīgā guļvietā mazulim.

PRIAM LUX sēžamā daļa ir viegli pārliekama un izmantojama divos virzienos pagrieztu pret vecākiem, vai braukšanas virzienā.

PRIAM pagarināta XXL saules kapuce nodrošina UPF50+ saules aizsardzību, kā arī efektīvi pasargā no vēja un citiem nelabvēlīgajiem laika apstākļiem.

Amortizācija - Visu jauno riteņu balstiekārta (amortizācija) nodrošina vienmērīgu, klusu un komfortablu braukšanu vecākiem un mazulim.

Priam sēžamās daļas tekstils - individuāls dizains. Pielāgo PRIAM savam individuālajam stilam. Komplektē savu izvēlēto rāmi, sēžamās daļas tekstila krāsu, maini savu ratu vizuālo izskatu cik bieži vien vēlies.

Cybex rāmis nāk komplektā ar sēžamās daļas karkasu.

Divu riteņu REŽĪMS - Saskaroties ar tādiem šķēršļiem kā pakāpieni, ceļu apmales vai esot pludmalē vai mežā, PRIAM var vienkārši ar vienas rokas palīdzību pārslēgt divu-riteņu režīmā, bez sēžamdaļas noņemšanas no ratiem.

Sēžamdaļa galda augstumā - PRIAM sēžamdaļas augstums ir pielāgots vidējam galda augstumam 80cm tādējādi ratus var izmantot kā ēdamkrēslu atrodoties restorānā vai kafejnīcā.

Iepirkumu grozs -Liels un aizsegts iepirkumu grozs nodrošina daudz vietas spontāniem pirkumiem.

Priam lux ratu kulba jauna luksus klases ceļošana

Jaunā PRIAM lukss ratu kulba nodrošina izsmalcinātus un ērtus ģimenes pārbraucienus. Ratu kulba ir plaša un maksimāli komfortabla.

Paredzēta lietot no dzimšanas līdz 9kg (6 mēnešu vecumam)
Panorāmas skats un skats uz debesīm, lai uzlabotu gaisa cirkulāciju un lielisku skatu.
Gaisa caurlaidīgs matracis
Saules kapuce ar UPF50+ saules aizsardzību
Integrēts rokturis ratu kulbā
Roktura pagarināšanas funkcija
Viegla un ērta kulbas noņemšana - pozīcijas poga
Īpaši plaša ratu kulba
100% kokvilnas odere ratu kulbas iekšpusē