A+ A A-

EasyGo virage pastaigu rati

Pastaigu bērnu rati EasygoVirage col.grey fox
Apraksts

Easy Go Virage Ecco sporta rati. Tam ir visas ērtības, kas vajadzīgas ikdienas pastaigām dažādos apstākļos. Pilns pārklājums sliktu laika apstākļu gadījumā. Universāls matracis jebkurai sezonai. Manevrējot manevrējot starp nelīdzenām vietām.

Pielāgots bērna pārvadāšanai no dzimšanas līdz 36 mēnešiem.

Easy Go Virage apraksts
 Atlokojot ratiņus, jūs noņemat slēdzeni un velciet rokturi uz augšu. Nav nekā sarežģītāka! Salokīšana notiek tikpat ātri un bez problēmām. Salokiet to - viegli! Tam nav nepieciešama elementu izjaukšana. Salons, sēdeklis, galvas saite vai iepirkumu grozs saliec ar rāmi. Tas ietaupa daudz laika. Pārliecība, ka viss ir savās vietās. Izmantojiet slēdzeni, lai soma netiktu atvērta. Ja vēlaties, noņemiet riteņus. Jūs iegūsit vairāk vietas pārvadāšanā vai glabāšanā mājās.


Guļus stāvoklis
Programmā Easy Go Virage atzveltni var regulēt trīs pozīcijās: sēdus, guļus un guļus stāvoklī. Jūs varat transportēt bērnu pat no dzimšanas. Tas ļauj novietot horizontāli - vienīgā optimālā pozīcija šādam bērnam. Laika gaitā mazulis iemācīsies sēdēt, un mugurkauls kļūs izturīgāks. Pielāgojiet atzveltni atbilstoši savām vajadzībām. Līmeņa stāvoklī jūs varat gulēt, ejot. Pielāgojams kāju balsts nodrošinās mazuļa pēdas ērtā stāvoklī.

Diski Easy Go Virage
Bezmaksas manevrēšana
Dienas pastaigu laikā ir svarīga manevrēšanas spēja. Nav zināms, ar ko jūs sastapsities. Jūs novērtēsit stūres. Tie ļaus viegli manevrēt starp šķēršļiem vai bedrēm. Lai tie negrieztos, nofiksējiet tos. Visi četri riteņi ir izgatavoti no poliuretāna putām. Viņi netiks cauri. Klaidonis ir aprīkots ar priekšējiem un aizmugurējiem amortizatoriem. Izciļņi un izciļņi ir jūtama daudz mazāk - īpaši mazam pasažierim. Bloķējiet ratiņus ar pēdu bremzi. Viens gājiens un abi riteņi bloķēti.

Easy Go Virage piederumi
aksesuāri
Easy Go Virage pastaigu rati ir pielāgoti dažādām situācijām un apstākļiem. Pateicoties nepieciešamajiem piederumiem komplektā:

Soma ir praktiska vieta aksesuāru glabāšanai. Pievienojiet to sporta ratiņu rokturim. Paņemiet to sev uz pleca. Kad rāvējslēdzējs ir pilnībā izstiepts - tas ir pilnīgs autiņš
Lietuspleve - pilnīga redzamība un aizsardzība pret lietus. Aptver visu klaidonis.
Kāju pārvalks ir silta sega. 
Divpusējs matracis - ideāli piemērots visiem gadalaikiem. Dažādi materiāli no abām pusēm ir pielāgoti apkārtējās vides temperatūrai ziemā un vasarā. Pavasarim un vasarai lapa no gluda un nedaudz slidena auduma. Otra puse rudenim un ziemai ir mīksta un putaina. Patīkami un silti uz tausti.
Krūzes vai pudeles statīvs - bērnu ēdiens vai dzērieni vecākiem vienmēr ir pa rokai.
Papildu funkcijas:

Liels jumts ar papildu pagarinājumu un logu,
Neliela kabata jumta aizmugurē,
5 punktu regulējamās drošības jostas,
Noņemama drošības barjera,
Regulējams kāju balsts + papildu atbalsts vecākam bērnam,
Ietilpīgs, atvērts iepirkumu grozs,

Specifikācijas Easy Go Virage pastaigu ratiņiem:

Ratiņu svars: 8,6 kg,
Ratiņu izmēri: 96x56x101 cm,

Salocīti izmēri: 90x56x49 cm,
Salocīti izmēri (bez riteņiem): 80x48x25 cm,
Muguras augstums: 44 cm,
Sēdekļa platums: 40 cm,
Kājiņas garums: 21 cm,
Riteņa diametrs (priekšā / aizmugurē): 16/19 cm.