A+ A A-

Bērnu ratiņi Roan Bass Soft Denim collection (bēša)

Roan bass softRoan Bass soft
Roan bass soft
Roan bass soft
Cena
445,00 €
Ražotājs: ROAN
Apraksts

Bērnu rati Roan Bass Soft Denim collection beige 2in1
ROAN BASS SOFT ir ratiņi, kas paredzēti galvenokārt izmantošanai pilsētvidē, bet lielie un pumpējamie riteņi ideāli kalpos arī pa sliktākiem ceļu segumiem.
Rati Roan paredzēti bērniem no dzimšanas līdz 3 gadiem. Liela un komfortabla kulbiņa, ko iespējams izmantot abos virzienos. Liels jumtiņš, kas pasargās no saules un nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Rāmis ar rotejošiem riteņiem, kurus iespējams nofiksēt un mikstu amortizāciju paredzēts izmantošanai pa dažādiem ceļu segumiem.
Alumīnija rāmis (rāmis ir pieejams trīs krāsas: balts, pelēks, melns); Sistēma SAS (Shock Absorption System)- papildus amortizators ar bloķēšanas iespēju; Dubultā amortizācija; Priekšējie riteņi rotē ap savu asi, tos var nofiksēt; Riteņu sistēma Anti-shock - aizsargā pret triecieniem, lai nodrošinātu mierīgu braukšanu, kamēr mazulis guļ; Pumpējamie riteņi; Centrālās bremzes; Ātra un viegla salikšanas sistēma; Liels slēgts iepirkumu grozs; Regulējams rokturis no eko-ādas; Sēdekļa un kulbiņas vienkārša piestiprināšanas sistēma “Click”; Kulbiņas pagalvis regulējams 4 pozīcijās; Kulbiņa ar rokturi pārnēsāšanai un moskīttīkla lodziņu; Pastaigu daļu var uzstādīt abos braukšanas virzienos; 5-punktu došības jostas sēžamai daļai; Sporta daļai muguriņa atlokas līdz horizontālajai pozicijai; Regulējamais kāju balsts;
Tehniskie parametri:
Kulbiņas iekšējie izmēri: 74x 36cm (matrača izmērs)
Sēžamās daļa izmēri: muguras garums 50 cm, sēdvietas platums 34 cm, sēdvietas dziļums 27 cm, kāju balsta garums 18 cm; Rāmis salocītā veidā: 81 x 60 x 33 cm; Rāmja svars 9 kg, Kulbiņais svars 4,8 kg, Pastaigu bloka svars 4,1 kg
Komplektā Roan Bass Soft 2-1: rāmis ar pumpējamiem riteņiem, kulba, sēžamā daļa, kāju pārsegs (kulbai un sēžamai daļai), iepirkumu grozs, soma, matracis, lietusplēve, moskīttīkls.